سه شنبه 20 فال روز متولدین شهریور فال عطسه فال چوب سرگرمی

نویسنده :یعقوب باراد
تاریخ:سه شنبه 20 مرداد 1394-03:50 ب.ظ

سه شنبه 20 فال روز متولدین شهریور فال عطسه فال چوب سرگرمی

این روزها برای شما فهم این موضوع که سرنوشت شما را به کجا می کشاند سخت شده است، اما شما اعتقاد دارید که اگر محض اطمینان این موضوع را بفهمید شادتر خواهید شد. تفکرات شما بیشتر به سمت وظایفتان متوجه است، بنابراین برایتان سخت است راه حلی برای ناراحتی هایتان در ذهن مجسم کنید. عجیب اینکه قبول کردن واقعیت -حتی اگر مطابق با ایده آل های شما نباشد- شما را از این بی حس و حالی در خواهد آورد.    

حافظ می گوید :     ابر آذاری برآمد باد نوروزی وزید***وجه می می‌خواهم و مطرب که می‌گوید رسید شاهدان در جلوه و من شرمسار کیسه‌ام***بار عشق و مفلسی صعب است می‌باید کشید     تعبیر: از فقر و نداری خود شرمنده نباش، خوبی تو سرمایه ی دولت تو است. ابرهای نعمت و رحمت به سویت می آیند و نجات پیدا می کنی و کارت بالا می گیرد. از چیزی نترس زیرا کسی که راه درست می رود ترس به دل راه نمی دهد. خداوند عادل و روزی رسان است. تو را هم فراموش نکرده و به تو هم کرم می کند.امروز اولین روز از بقیه زندگیتان است. از امروز دوره جدیدی از فرصت ها برای شما آغاز شده است. فقط یادتان باشد که ممکن است چند ماهی طول بکشد تا این فرصت ها به مرحله بازدهی برسند. این که در لحظه به نتیجه دلخواهتان نمی رسید نباید باعث دلسرد شدن شما بشود.

فرصت هایی نیز تا آخر سال برای رشد شخصیتان فراهم خواهند شد و شما باید تا جایی که می توانید از این فرصت ها بهره مند شوید و آنها را از دست ندهید. شانس به شما روی آورده است و روزهای خوبی برای شما در پیش است. این اواخر در رابطه عاطفی شما فراز و نشیب های زیادی به وجود آمده اند، سعی کنید در رابطه خود تعادل ایجاد کنید.  امروز دیگران سرحال و با اشتیاق هستند و از این موضوع لذت می برید.به حرف های آن ها گوش کنید بعضی از ایده هایشان به درد شما می خورد.شاید فرصتی برای شما داشته باشند.  فال روز متولدین شهریور:  گره خوردن به یک عمل تکراری و یکسان شما را عصبی می کند، اما امروز شما آنقدر هوشیار هستید که بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است. اگرنخواهید دیگران شما را به عنوان کسی ببینند که از حرفش برمی گردد، الان زمان خوبی است که احساسات خود را پنهان کرده و فقط کارتان را بکنید. فعلا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید؛ اما نگران نباشید

شما همیشه می توانید درباره احساسات و افکار درونی تان صحبت کنید.  فال حافظ امروز متولدین شهریور:  ای که با سلسله زلف دراز آمده ای***فرصتت باد که دیوانه نواز آمده ای  ساعتی ناز مفرما و بگردان عادت***چون به پرسیدن ارباب نیاز آمده ای   تعبیر: آفرین بر شما که هر کاری را حتی نیت کردن در دل را از بهر ثواب انجام می دهید و هیچ لذتی را بالاتر از خواندن نماز نمی دانید. بسیار صبور هستید و با همه کس کنار می ْئید. نیازتان را جز خدا به احدی نگفته اید. رازتان را هم به کسی نگوئید که هدف نزدیک و مرادتان در راه است. به نظر می رسد که دوستان و همکاران تان سهل انگاری می کنند و وقتی از آن ها می خواهید در کار و احساس شان دقیق تر باشند شما را نادیده می گیرند. وقتی می بینید آن چه لازم است انجام شود یا گفته شود درست پیش نمی روید عصبانی می شوید.

کمی گیج شده اید، نمی دانید چرا زمانی که باید حرف بزنند در عوض سکوت می کنند. به جای این که آن ها را به باد سؤال بگیرید و تحت فشار بگذارید، بهتر است چند روزی صبر کنید تا همه چیز خودش درست شود.  پایان یک دوره از خوش شانسی و شروع دوره ای دیگر و تازه است. انگار واقعا این جمله را با همه ی وجود خود حس کنید که "امروز اولین روز از بقیه ی زندگی تان است". به یاد داشته باشید که شاید نیاز به گذر چند ماه باشد تا مسیر طولانی ای که در حال شکل گرفتن است برای تان روشن شود. تنها به این دلیل که نمی توانید همه چیز را سریع به سرانجام برسانید احساس ناامیدی نکنید. در حالت آماده باش باقی بمانید چرا که ممکن است هر لحظه شانسی برای پیشرفت شخصی و شخصیتی تان از گوشه ای خودی نشان بدهد، و این وظیفه ی شماست که از آن استفاده کنید. روزهای خوش دوباره به شما بازگشته اند، حالا که سایه ی فرخنده ی مشتری بر نشانه ی شما افتاده است دیگر هیچ جایی برای داشتن برداشتی اشتباه وجود ندارد.

حافظ می گوید ابر آذاری برآمد باد نوروزی وزید وجه می می‌خواهم و مطرب که می‌گوید رسید شاهدان در جلوه و من شرمسار کیسه‌ام بار عشق و مفلسی صعب است می‌باید کشید

تعبیر: از فقر و نداری خود شرمنده نباش، خوبی تو سرمایه ی دولت تو است. ابرهای نعمت و رحمت به سویت می آیند و نجات پیدا می کنی و کارت بالا می گیرد. از چیزی نترس زیرا کسی که راه درست می رود ترس به دل راه نمی دهد. خداوند عادل و روزی رسان است. تو را هم فراموش نکرده و به تو هم کرم می کند.امروز اولین روز از بقیه زندگیتان است. از امروز دوره جدیدی از فرصت ها برای شما آغاز شده است. فقط یادتان باشد که ممکن است چند ماهی طول بکشد تا این فرصت ها به مرحله بازدهی برسند. این که در لحظه به نتیجه دلخواهتان نمی رسید نباید باعث دلسرد شدن شما بشود.

فال عطسه چهارشنبه
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات